DÚ - překlad

5. února 2011 v 19:32 | Tereza Bass |  Španělština
151/10a
Icaria je město s velkou historií. Nachází se na pobřeží a není příliš velké, ale je moderní a dynamické. V Icarii jsou 4 velké čtvrti. Jižní čtvrť je historické centrum. Je vedle moře a je tam jedna nádherná pláž. Je to čtvrť bohémská, stará a málo komfortní, ale s mnoho půvaby. Ulice jsou úzké a je tam hodně barů a restaurací.

151/10b
Severní čtvrť je čtvrť nová, elegantní a dost exkluzivní. Nachází se hodně daleko od centra a moře. Nachází se tam hodně stromů a zelených zón. Ulice jsou široké, nejsou tam vysoké budovy a skoro všechny domy mají zahradu. V Severní čtvrti je málo kaváren, ale je tam obchodní dům, sportovní areál a tenisové hřiště.

151/10c
Čtvrť Este je čtvrtí centrální a velmi elegantní. Ulice jsou široké a je tam mnoho obchodů všeho druhu. Také tam je hodně kin, divadel, restaurací a různé galerie. Je tam však mnoho zelených zón.

152/10d
Ve čtvrti Oeste není velká nabídka kultury, ale jsou tam 3 trhy, různé školy a hodně obchodů. Je to trochu daleko od centra, ale je tu velmi dobré spojení. Je tu velký park a dva obchodní domy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama